شرایط وام بانک رسالت

شرایط وام بانک رسالت

در ادامه شرایط وام بانک رسالت را برای شما عزیزان توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

بانک رسالت از بانکهای تخصصی در زمینه پرداخت وام ارزان قیمت قرض الحسنه میباشد. جهت بهرمندی از وام های قرض الحسنه این بانک دارابودن حساب یا افتتاح حساب لازم می باشد.

دراین راستا بانک درقالب طرح های سپرده گذاری به مشتریان خود وام می دهد.

شرایط وام گیرنده

 • دارا بودن حساب نزد بانک ویا افتتاح حساب
 • نداشتن چک برگشتی یا وام معوقه درسیستم بانکی
 • ارائه مدارک سجلی (اصل وکپی شناسنامه وکارت ملی)
 • کپی مدارک محل سکونت
 • کپی مدارک محل فعالیت
 • ارائه مستندات شغلی همانند( پروانه کسب یا فیش حقوقی و……..)

شرایط ضامنین:

 • نداشتن چک برگشتی یا وام معوقه درسیستم بانکی
 • ارائه مدارک سجلی (اصل وکپی شناسنامه وکارت ملی)
 • کپی مدارک محل سکونت
 • کپی مدارک محل فعالیت
 • ارائه مستندات شغلی همانند( پروانه کسب یا فیش حقوقی و……..)

توجه:تعداد ضامنین وقبول فرد ضامن به تشخیص شعبه بانک میباشد.

سوابق تعهداتی در بانک رسالت مهم است و در صورتیکه وام گیرندگان پس از اخذ وام در ایفای تعهدات خود پایبند باشند می توانند امیدوار بود که بانک در درخواستهای بعدی وام ،با نظر مثبت بانک مواجه گردند اما در عوض پرداخت بموقع اقساط انجام نپذیرد قطعا دید بانک نسبت به این مشتری منفی خواهد بود.

حضور وام گیرنده وضامنین پرونده در شعبه بانک الزامیست وبایستی اصل مدارک سجلی همچون شناسنامه وکارت ملی بهمراه داشته باشند احراز هویت توسط پرسنل بانک ودرمحل شعبه انجام می گردد.

افتتاح حساب اخیرا بصورت غیر حضوری هم انجام می پذیرد که بایستی ابتدا بعنوان مشتری در سایت بانک مذکور ثبت نام نموده، ودر کوتاه ترین زمان ممکن از طریق بانک با مشتری تماس وبا حضور درمحل مشتری اقدام به احراز هویت می نمایند شایان ذکر است این سرویس در تمام مناطق کشور امکان پذیر نیست.

وام گیرنده وضامنین باید دارای سن قانونی بوده واز اهلیت برخوردار باشند ضمن اینکه سن وام گیرنده وضامنین برای بانک اهمیت داشته ومعمولا افرادبالای 70سال نمی پذیرد.

درصورتیکه قرار است ضامن از اصناف وکسبه باشند ،مدرک شغلی وپروانه کسب معتبر الزامیست وترجیحا افرادی که با بانک رسالت مراوده مالی ( دارای حساب وگردش مناسب)دارند به بانک معرفی نمایید.

بانک رسالت وام گیرنده وضامنین پرونده را در سامانه اعتبارسنجی مورد ارزیابی قرار می دهد واین افراد باید حداقل امتیازات واعتبار سامانه  را کسب نمایند.

بانک رسالت به سپرده های مشتریان سودی نمی دهد ودرقبال آن هم وام مناسب وارزان قیمت دراختیار مردم قرار می دهد.

هدف بانک رسالت از پرداخت وام ارزان قیمت بیشتر توجه به قشر کم درآمد وضعیف جامعه می باشد که دراین راستا موفق عمل نموده است.

مدت سپرده گذاری در بانک معمولا سه تا شش ماه میباشد ودرصورت افزایش مدت سپرده گذاری به  افزایش مدت بازپرداخت کمک خواهد کرد.

شرایط وام بانک رسالت بدون سپرده

بانک رسالت تمامی وام ها با سپرده گذاری و کسب امتیاز می باشد، سازمانها و شرکت هایی که حساب آنان در بانک رسالت متمرکز است می توانند با امتیاز حساب خود کارمندان زیر مجموعه متناسب با امتیاز کسب شده به بانک جهت اخذ وام معرفی کنند

شرایط وام بانک رسالت بدون ضامن

بدون ضامن شامل کارمندانی می شود که سازمان یا شرکتها بدهی کارکنان خود را نزد بانک رسالت تضمین وتعهد نموده باشند وگرنه تمامی وام های بانک رسالت با ضامن معتبر خواهد بود

شرایط وام بانک رسالت به فرهنگیان

فرهنگیان درصورت دارابودن حساب وکسب امتیاز قادر خواهند بود از وام بانک رسالت بهره مند گردند، شرکتهای تعاونی فرهنگیان درصورتیکه حسابهای خود نزد بانک رسالت متمرکز کرده باشد به تناسب میانگین و معدل حساب می توانند فرهنگیان را جهت اخذ وام به بانک معرفی نماید.

بانک رسالت وام طلا

اکنون وام در قبال طلا در بانک رسالت مرسوم نیست . در حال حاضر وام در قبال طلا توسط بانک کارگشایی که زیر نظر بانک ملی است پرداخت می گردد.

از اینکه این مطلب از وب سایت رسمی حمید حسین زاده را مطالعه کردید تشکر می کنیم. پیشنهاد می کنیم مطالب مرتبط زیر را نیز بخوانید:

جهت مشاوره تلفنی وام های بانکی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاوره بانکی

دیدگاهتان را بنویسید