مشاوره بانکی

مشاوره بانکی تلفنی به صورت مستقیم با آقای حمید حسین زاده از مدیران ارشد بانک های دولتی و خصوصی در وب سایت رسمی ایشان

حمید حسین زاده

هرگونه سوالی درمورد شرایط دریافت وام های بانکی  وسوال مرتبط با امور بانکی دارید می توانید همین الان در وب سایت رسمی ایشان درخواست مشاوره دهید.

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت تا بتوانید با جناب آقای حمید حسین زاده به صورت مستقیم مشاوره تلفنی داشته باشید.

پرداخت مشاوره

اگر تا ۲۴ ساعت آینده با شما تماسی گرفته نشد به شماره زیر در واتساپ به پشتیبانی پیام دهید:

09900248898

( لطفاپیام فقط از طریق واتساپ)

سابقه فعالیت جناب حمید حسین زاده:

 1. ایشان نزدیک به ۳۰ سال در سمت های مختلف بانک کار کرده اند
 2. از مدیران ارشد بانک های دولتی و خصوصی استان های جنوبی کشور بوده اند
 3. هم اکنون مشاور یکی از قوی ترین سایت های بانکی یعنی وب سایت bankvam.com نیز می باشند
 4. سابقه فعالیت در مشاوره تلفنی بانکی به افراد مختلف

امروزه گستردگی خدمات و از سوی دیگر الزامات اقتصادی امکان تلاش و فعالیت بدون در نظر گرفتن ایفای نقش بانک را میسر نمی سازد،بهرمندی مشاوره بانکی که مسلط به حقوق بانکی ودستورالعمل ها وشیوه عملکرد بانک باشد اجتناب ناپذیر می کند

برای گرفتن وام ،جهت بهره مندی از بخشودگی جرایم وامهای بانکی برای شناخت کافی از وثائق بانکی واختلافات فی مابین بانک وفعالان اقتصادی هر شخص را برای دریافت مشاوره بانکی واستفاده از یک مشاوره بانکی مطلع،امین ومتخصص سوق میدهد.

بنظر می رسد قبل از گرفتن وام بایستی مشورت بگیریم.

چون تنوع وامها در سیستم بانکی بسیار زیاد است وبا مدنظر قراردادن شرایط وموقعیت،میزان وام،نوع وام برای هر فردی متفاوت است وبه اوبستگی دارد لذا بایستی همه موارد در نظر گرفته می شود.

بنابراین با توجه به اینکه راه های مختلفی برای گرفتن وام وجود دارد بهترین ومطمئن ترین افراد واشخاص که در این زمینه اطلاعات کافی دارند مشاوران بانکی هستند که می توانند با مشاوره این اطلاعات ذیقیمت رادر اختیار شماقرار دهند.

در مسائل بانکداری بخصوص با ترویج بانکداری الکترونیکی هر روز موارد جدیدی اضاف ودیده می شود،این قوانین جدید اطلاعات افراد جامعه نسبت به آن محدود واندک است،بهترین روش برای کسب این اطلاعات بروز مشورت از اشخاصی است که در این حوزه دارای تخصص می باشند.

مشاوران بانکی با توجه به تخصص وتجربه خود به تمامی فعالان اقتصادی وعموم مردم کمک می کنند که با بهترین شرایط وام دریافت نموده یا با کمترین ضرر بدهی خود را با بانک تسویه نموده ویا هر مشکل بانکی که دارند بتوانند مرتفع کنند.

برخی از پرسش پاسخ با مشاوران بانکی

وام اجاره بشرط تملیک چگونه وامی است؟

وام اجاره بشرط تملیک در این نوع وام کالا توسط بانک برای مشتری خریداری می گردد ودرقالب عقد اجاره به مشتری تحویل می گردد ومستاجر درصورتی که همه اجاره ها در موعد معین شده قسط یا اجاره را به موقع پرداخت نماید در پایان قرارداد مالک آن کالا می شود.

وام خرید دین چه نوع وامی است؟

وام خرید دین یکی دیگری از انواع قراردادهای بانکی بوده که بموجب آن بدهی مدت دار فرد مدیون(بدهکار)به کمتر از مبلغ اسمی بدهی به صورت نقدی توسط بانک با شخص ثالث از وی خریداری می گردد مثال اگر یکفقره چک به مبلغ 100میلیون تومان سررسید یکساله تحویل بانک گردد پس از انعقاد قرار داد خرید دین بانک چک سررسید یکساله را پس از کسر سود بانرخ 18درصد حدود 82میلیون تومان به حساب وام گیرنده واریز می کند ودر سررسید چک با پاس شدن چک وام تسویه می گردد.

وام مرابحه چه نوع وامی است؟

مرابحه یک نوع عقد وقرارداد بانکی است که بموجب این قرارداد بانک قیمت تمام شده کالا را به اطلاع وام گیرنده (مشتری)می رساند وآن را با در نظر گرفتن مبلغ یا درصدی به عنوان سود به مشتری (وام گیرنده)می فروشد.

طریقه انتقال سفته به شخص دیگری چگونه است؟

انتقال سفته با ظهر نویسی(پشت نویسی)ان کفایت می کند ونیازی به اقدام دیگر همچون درج مهر،درج تاریخ، ونام منتقل الیه نمی باشد.

آیا شخص بدهکار یا ضامن قبل از تسویه کامل وام یا بدهی می تواتد در خواست فک وثیقه نماید؟

خیر وثیقه(ضمانت)قابل تجزیه نیست بدین معنی که تا تمام بدهی شخص پرداخت نگردد وثیقه آزاد نخواهد شد.

درچه مواقعی میتوان پرداخت چک مسافرتی وچک های تضمینی متوقف کرد؟

در صورتیکه بانک صادر کننده نسبت به آن ادعای جعل کند.

معسر به چه کسی می گویند؟

معسر به شخصی گفته می شود که محکوم به پرداخت مبلغ یا مالی شده وایشان هیچگونه مال به جز مستثنیات دین ندارد که بخواهد بدهی خودرا بپردازد.

قیمت سفته چقدر است؟

سفته یک سند تجاری است که بموجب آن صادر کننده آن می پذیرد مبلغ مشخصی را در زمان معینی به کسی که سفته در دست اوست بپردازد

قیمت سفته سال1399 به ازای هر 1میلیون تومان 500تومان در نظر گرفته شده است

نرخ سفته               مبلغ اسمی سفته

500تومان             1میلیون تومان

750تومان              1/5میلیون تومان

1000تومان            2میلیون تومان

5000تومان            10میلیون تومان

25000تومان          50میلیون تومان

50000تومان          100میلیون تومان

در خاتمه اگر شما قصد گرفتن وام دارید ونمیدانید چه وامی می توانید بگیرید وشرایط آن چیست ویا به بانک بدهی معوقه دارید و قصد تسویه انرا داشته ولی با بانک اختلاف محاسبه دارید می توانید از مشاوره تلفنی این سایت استفاده نمایید.

 

21 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره بانکی»

 1. سلام کارشناس حقوق در مشهد هستم ،به علت مشکلات به حداقل ۳۰تومان وام نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • سلام بنفشه
   30میلیون وام اگر تمکن مالی پرداخت حداقل ماهی یکمیلیون قسط و دو ضامن معتبر داشته باشید می توانید از وامهای کارت اعتباری مرابحه خرید کالا استقاده نماییذ

   پاسخ
 2. سلام من نیاز به ۱۵۰ میلیون تومان وام برای خرید زمین دارم خودم استخدام رسمی شهرداری هستم و توانایی بازپرداخت اقساط را دارم ضمنا سند تک برگ منزل مسکونی به ارزش تقریبی ۷۰۰ میلیون تومان را نیز دارم لطفا راهنمایی کنید چطور بدون سپرده در کوتاهترین زمان میشه وام گرفت؟

  پاسخ
  • سلام حمید
   با سند ملکی می تواند وام بگیرید جهت راهنمای گرفتن وام لطفا در سایت مشاوره درخواست تا با شما تماس بگیرند

   پاسخ
 3. سلام من نیاز به یک وام بدون سپرده ۲۰ میلیون نهایتا تا ۲۰ روز دیگه دارم حالا اگه سودش پایین باشه که بهتر میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون

  پاسخ
 4. سلام من مغازه لوازم یدکی دارم حسابم دربانک ملی کارکرده به صورت امتیازی وام بگیرم بهم ۱۵ میلیون تومن میدن ولی ضامن کارمندرسمی میخوان که برام مقدورنیست لطفاراهنمایی کنیدچیکارکنم

  پاسخ
 5. سلام.زهرا هستم.۵ ماهه برای وام ازدواج ثبت نام کردیم در بانک کشاورزی هنوز تعیین شعبه نشده است.راهنمایی کنید در کدام بانک ثبت نام کنیم تا زودتر این وام به دستمان برسد؟

  پاسخ
 6. سلام،گردش حساب بالای من تو بانک پاسارگاد بوده یه مدته از رسالتم استفاده میکنم چکار کنم 20 الی30 میلیون وام بگیرم بانک پاسارگاد وام میدن؟لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 7. سلام من همکارم میخواهد ازبانک ملت وام بگیرد وضامن ایشون کسان دیگرهستن ولی این خانم میگوید ک بانک ملت گفته ک چون ضامن من شده دربانک ملی تا این خانم معوقه خود راتسویه نکنه وام نمیتونی بگیری درصورتی ک من اصلا ضامن ایشون نیستم خواستم از اطلاعات شما دراین زمینه استفاده کنم ممنون

  پاسخ
 8. ارادت ودرود استاد وام 50میلیون تومانی به فرهنگیان تقاضا دادم می دهند که منتها میگن در شعبه دیگه ملت در شهرستان دیگه چون حساب کوتاه مدت داری باید ببندی واینجا حساب کوتاه مدت باز کنی تا بهت وام بدیم آیا تخلف نیست؟حتی اگه در شهرستان در شعبه دیگه هم حساب کوتاه مدت داشته باشی باید ببندی وشعبه ای که می خوای وام بگیری حساب کوتاه مدت باز کنی اخه چرا؟

  پاسخ
 9. سلام وقت بخیر احمدی هستم از تبریز
  من به وام 50م ضروری نیاز دارم تازه بازنشسته شده ام هنوز حکمم مشخص نیست لطفاً کمکم کنید
  ممنون از لطفتون

  پاسخ
 10. سلام
  خواستم بدونم روزانه یک میلون تومان چند هزار تومان تسهیلات رو تامین می کنه،یعنی یک‌میلون تومان تو حساب باشه در ۲۴ ساعت ارزش تسهیلاتش چند هزار تومانه ؟

  پاسخ
  • سلام امید
   معمولا بانکها میانگین سه ماهه محاسبه می کنند اگر در سه ماه هر روز یکمیلیون مانده داشته باشید میانگین حسابتون 1میلیون میشود واگر حسبجاری باشد بانکها بین سه تا پنج برابر میانگین وام می دهند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید