وام فوری بانک ملی

وام فوری بانک ملی

وام فوری بانک ملی نیز همانند سایر بانکها در قبال سپرده ثابت می تواند باشد که روند تشکیل پرونده و پرداخت سریعتر از سایر وام ها است. و از دید مشتریان وام فوری محسوب می شود، بقیه وام های خرد تا 50 میلیون تومان هم اگر وام گیرندگان از شرایط وام گیرنده و  شرایط وام مورد نظرشان اگاهی داشته  باشند وسریع مدارک ،مستندات مهیا و تحویل بانک نمایند می توان امیدوار بود ظرف مدت یک هفته این وام را دریافت نمود.

ضمنا اگر وام گیرنده سابقه تعهداتی نزد بانک ملی دارا باشد و وثیقه رهنی خود کماکان پس از تسویه بدهی قبلی خود فک رهن نکرده باشد امکان دریافت وام فوری یا در حداقل زمان ممکن میباشد.

وام فوری بانک ملی بدون ضامن

وام فوری بانک ملی بدون ضامن همان وام در مقابل سپرده ثابت می باشد که دیگر نیازی نیست شخص دیگری وام شما را نزد بانک تضمین وتعهد نماید، چون خود سپرده پوشش اصل و سود بدهی می دهد .

طرح وام فوری بانک ملی

در بانک ملی ایران طرح وام فوری کمتر دیده شده و اکنون نیز چنین طرحی وجود ندارد ولی بدلیل مشکلات اقتصادی، مردم خواهان چنین طرح هایی از سوی بانکها می باشند اما باید پذیرفت که اگر چنین مواردی  هم باشد باعنایت به کثرت متقاضیان انجام آن توسط بانکها تقریبا دور از ذهن خواهد بود.

شرایط وام فوری بانک ملی

وام فوری که بتوان از سیستم بانکی یا بانک ملی ایران انتظار داشت وام در قبال سپرده بلند مدت میباشد، حال می تواند این سپرده مربوط به شخص وام گیرنده باشد یا شخص ثالث، و معمولا 70 تا 80 درصد سپرده می توان وام مورد نظر را دریافت نمود.

مطالب زیر را نیز بخوانید:

در ادامه توضیحاتی درمورد انواع کارت های بانکی را به شما می دهیم.

انواع کارتهای بانکی

انواع کارتهای بانکی شامل:

کارت اعتباری(credit card)

دراین نمونه کارت ها، بانک در قبال تعهدات ملزم به مشتری ،مبلغ معینی اعتبار (مالی) تخصیص می دهد.  صاحب کارت می تواند تا سقف اعتبار خویش از حساب برداشت نموده بدون اینکه حسابش موجودی داشته باشد،  مبلغ بدهی مذکور در مدت معینی وقت دارد به بانک پرداخت نماید، دو کارت (visacard ,mastercard) اکنون بین سیستم بانکی جهان رایج ومطرح میباشند.

کارتهای بدهکار (debit card)

دراین نمونه کارت ها صاحب کارت فقط تا سقف موجودی کارت ویا حساب خود  می تواند برداشت کرده و با آن پرداخت انجام دهد، ضمن اینکه قابلیت تعریف به چند حساب مجزا را دارد.

کارتهای از پیش پرداخت شده (prepaid)

نوع کاربری آن همانند کارت debit card می باشد اما بدون اتصال به حساب بانکی مجزا می باشد وبه دو روش این کارت وجود دارد کارت با قابلیت شارژ و بدون قابلیت شارژ.

انواع کارت هدیه:

 • کارت هدیه دارای مبلغ که در مبالغ 10،20 و50 هزار تومانی و فاقد برداشت نقدی میباشد
 • کارت هدیه بدون مبلغ که قابلیت شارژ از 5 هزار تومان تا 500هزار تومان و می توان نقدی دریافت کرد.

این نمونه کارتها نمی توان شارژ مجدد کرد وفعلا بابت فروش آن کارمزدی از مشتری دریافت نمی گردد مزیت این کارت اینست که می توان بنا به درخواست مشتریان حقیقی یا حقوقی در روی کارت متن  ویا لوگو سازمانی درج کرد

مشخصات کارت هدیه

 • حداکثر مبلغ کارت هدیه 500 هزار تومان میباشد
 • مشتری می تواند بوسیله وجه نقد یا برداشت از حساب کارت هدیه تهیه نماید.
 • کارت هدیه قابلیت شارژمجدد نداشته و پس از برداشت وجه فاقد اعتبار است.
 • مدت اعتبار کارت هدیه یکساله بوده پس از مدت مذکور جهت دریافت وجه باید به شعبه صادر کننده کارت هدیه مراجعه نمود.

کارت اعتباری

 • کارت اعتباری در سیستم بانکی وسیله و ابزار پرداخت است که با انگیزه افزایش قدرت خرید بیشترطراحی گردیده این کارت در قالب عقد مرابحه ورعایت دستورالعمل های بانک مرکزی صادر می شود.
 • صاحبان اینگونه کارتهاقادرند از طریق دستگاه کارتخوان فروشگاهی کلیه بانکهای عضو شتاب اقدام به خرید کالای مورد نیاز ویا هرگونه خدمات تا میزان سقف اعتبار بصورت یکجا یا بمرور وبتدریج انجام داده وطبق قرارداد مرابحه فی مابین بانک ومشتری یکجا ویا به اقساط بازپرداخت نمایند.

نرخ سود کارت اعتباری

 • سود وام اعطائی بر اساس نرخ مصوب شورای پول واعتبار در مورد عقد مرابحه تعیین می گردد.
 • اگر مشتری براساس قرارداد ودر موعد مقرر پرداخت ننماید ،شامل وجه التزام تاخیر گردیده وبایستی به همراه قسط پرداخت نماید.
 • شایان ذکر است نرخ سود فقط مختص مبلغی است که مشتری از اعتبار کارت استفاده نموده است.
 • اگر مشتری بدهی خود را قبل از سررسید پرداخت نماید سود آن تعدیل می گردد
 • این کارتها شامل آبونمان نیز می گردد ، میزان ابونمان 2%اعتبار تخصیص یافته و دراولین صورتحساب بایستی پرداخت نماید.

جهت مشاوره تلفنی وام های بانکی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاوره بانکی

دیدگاهتان را بنویسید