وام فوری

وام فوری

در این بخش از وب سایت رسمی حمید حسین زاده، درمورد انواع وام فوری بانک های مختلف توضیحات کامل و مفصلی داده ایم. با ما همراه باشید.

توضیح ویدیویی درمورد وام فوری

آیا وام فوری در سیستم بانکی وجود دارد یا خیر؟

پاسخ به این سوال در ادامه گفته شده است. وام فوری وامی است که بتوان حداکثر ظرف 24 ساعته یا حداکثر به مدت یک هفته از بانک دریافت کرد. معمولا وام فوری وام هایی هست که در قبال سپرده پرداخت می گردد که در ادامه به آنها شاره شده است.

وام فوری

خوشبختانه وام فوری به نوعی وجود دارد ولی جهت دریافت وام بایستی مقدمات آن را قبلاً فراهم کرده باشیم مثلاً اگر شخصی دارای چک برگشتی یا وام معوقه باشد نمی تواند از بانک وامی دریافت نماید یا ضامنین وام گیرنده این مشکل دارا باشند از وام فوری خبری نیست.

از طرفی دیگر وام فوری باید شعبه بانک نیز مد نظر قرار داد ،مثلاً شعبه ی که دارای ازدحام مشتری می باشد، نباید انتظار داشت وام سریع و فوری بگیریم لذا شعبه ای باید انتخاب کرد که خلوت باشد.

ضمناً وام فوری فقط برای وامهای خرد تا ۵۰ میلیون تومانی میتوان انتظار داشت چون وام های درشت نیاز به کارشناسی، ارزیابی و موارد متعدد دیگری است که ظرف یکهفته یا 10 روز امکان ندارد لذا وام های بازرگانی یا کشاورزی یا مسکن جزء وام های فوری محسوب نمی شوند.

خرید وام فوری

خرید وام فوری بعضا در روزنامه ها یا سایت ها و یا آگهی ها می بینیم و می شنویم وام فوری فروشی، متاسفانه برخی افراد که شناختی از وام و بانک ندارند، فریب اینگونه تبلیغات خورده و دچار مشکل ویا ضرر مالی می گردند.

باید توجه داشت هیچگونه وامی قابل خرید یا فروش نیست ویک نوع کلاهبرداری می باشد، برای گرفتن وام باید شخصا به بانک مراجعه، افتتاح حساب و مقدمات گرفتن وام را فراهم نمود، لذا تاکید می گردد جهت دریافت وام قبل از هر اقدامی همه جوانب آن را را مد نظر قرار دهید.

پیشنهاد می کنیم مطلب وام فوری بانک ملت نیز بخوانید.

وام فوری موسسه اعتباری کوثر

وام فوری کوثر بدین صورت است که شما سپرده بلند مدت بانرخ 12% باز می کنید و بانک فورا 90% آن بانرخ 18% به مدت 36 ماهه به شما می دهد و همین سپرده می شود ضمانت وام و تا تسویه بدهی سپرده آزاد نخواهد شد.

مثال اگر 10میلیون تومان سپرده با نرخ 12% سود باز کنید معادل 9 میلیون تومان به شما بانرخ سود 18% وام میدهند به مدت 36 ماه در اقساط ماهیانه.

طرح دیگری هم دارند به نام طرح الماس که براساس معدل سه ماهه یعنی حداقل سه ماه باید 1 میلیون تومان درحساب داشته باشید، و به ازای هر یک میلیون تومان 50 هزار تومان وام میدهند بانرخ سود 4% ومدت بازپرداخت اقساط 24 ماهه، سقف وام هم حداکثر 30میلیون تومان است حال اگر شما 10میلیون وام می خواهید بایستی به همین تناسب محاسبه کنید.

وام فوری بانک قوامین

این بانک در مقابل سپرده فاخر که سود 15% می دهد فوری معادل 80% آن وام با سود 18 وحداکثر 36 ماهه پرداخت می کند.

طرح اعتباری آرامین طرح جدید بانک قوامین است:

 • سقف وام حداکثر200میلیون تومان
 • نرخ سود 18%
 • مدت بازپرداخت از 21 تا 84 ماهه خواهد بود
 • در صورت انصراف از وام گرفتن معادل 10الی15% به سپرده شما سود می دهد
 • موضوع وام خرید خودرو، لوازم خانگی، مسکن، تعمیرات، وتجهیزات میباشد.
 • حداقل مبلغ افتتاح حساب 1میلیون تومان.
 • حداقل مدت افتتاح حساب3 ماهه.
 • به ازای میانگین سه ماهه یک برابر آن و به مدت 21 ماه وام تعلق می گیرد.
 • واگر مدت سپرده گذاری از سه ماه بیشتر شود به ازای هرماه 30% به مبلغ وام و 7ماه به مدت بازپرداخت بشرط مانده گاری مانده حساب اضاف می شود.

مثال:

اگر شما 5میلیون تومان سه ماه در حساب نگه دارید بعد از سه ماه 5 میلیون وام در قبال ضامن معتبر به شما بانرخ 18% بمدت 21 ماهه می دهند و شما می توانید سپرده خود هم برداشت نمایید.

وام فوری بانک صادرات

وام فوری بانک صادرات در قالب طرح تبسم:

 • سقف وام 200میلیون تومان
 • نرخ سود صفر درصد بدون ضامن
 • مدت بازپرداخت 5 ساله
 • پرداخت وام حداکثر48 ساعته

برای گرفتن وام مذکور باید سپرده در حساب جاری بدون دسته چک باز کنید و بانک ظرف 48 ساعت 80 درصد مبلغ سپرده با سود صفر درصد دراختیار شما قرار می دهد، ضمنا سپرده تا پایان اقساط حق برداشت ندارید و به سپرده سودی تعلق نمی گیرد.ضمنا طرح67 و طرح اعتباری سپهر کماکان پرداخت می شود.

طرح 67 بدین گونه که سپرده که شما باز می کنید به آن 7درصد سود می دهند ومعادل 90درصد سپرده وام می گیرید ،فوری با سود وام 6 درصدی.

طرح سپهر بانک صادرات سپرده 15 درصدی باز می کنید ودر مقابل آن وام 18 درصدی پرداخت می گردد بدون ضامن.

وام فوری بانک تجارت

طرح تسهیلات آنی:

 • افتتاح سپرده بلند مدت با نرخ 5 ،10 و15 درصدسود
 • دریافت وام با سود 4 ،7، 10، 13، و18 درصدی
 • ضریب تسهیلات از 65 تا 85 درصد
 • بازپرداخت 12ماهه تا 60ماهه

مثال:

اگر مبلغ 10میلیون تومان سپرده با نرخ 5 درصدی باز کنید مبلغ 7میلیون 500هزار تومان وام با نرخ 4درصدی به مدت باز پرداخت یکسال در 12 قسط ماهیانه دریافت خواهید کرد.

یا اگر مبلغ 50میلیون تومان سپرده بانرخ سود 15 درصدی باز کنید مبلغ 35 میلیون تومان وام با نرخ سود18 درصد بمدت باز پرداخت 36 ماهه در اقساط ماهیانه دریافت خواهید کرد.

ضمنا نیاز به ضامن ندارد وسپرده تا پایان اقساط حق برداشت ندارید.

شرایط وام فوری (آنی طلایی) بانک تجارت

 • نرخ سود تسهیلات 2 درصد در قبال سپرده بلند مدت 6 درصدی
 • سقف وام 60 میلیون تومان
 • مدت باز پرداخت 12 تا 36 ماه

وام فوری بانک ملت

وام فوری بانک ملت در قبال سپرده میباشد که معمولا بین 80تا 85 درصد سپرده به مشتری وام تعلق می گردد اما قابل ذکر است وام کارت اعتباری بانک ملت تا سقف 30میلیون تومان اگر شرایط وام دارا باشید می توانید ظرف یک هفته دریافت نمایید این وام نیاز به پیش فاکتور و نیاز به گردش حساب ندارد.

وام فوری یک ساعته

وام فوری یکساعته که در برخی سایت ها به آن اشاره شده فقط وام های درقبال سپرده بلند مدت میباشد که بعضا تا 48 ساعت طول می کشد.

وام فوری بدون ضامن با سفته

اینگونه وام عملا امکان پذیر نیست وام بدون ضامن همانند وام هایی است که در این صفحه درقبال سپرده به آنها اشاره شده است.

وام فوری بانک ملی

بانک ملی نیز وام های فوری فقط در قبال سپرده میباشد بقیه وام ها با گردش حساب ومعدل به مشتریان پرداخت می کند.

وام فوری بانک پاسارگاد

وام فوری بانک پاسارگاد نیز همانن سایر بانکها در قبال سپرده میباشد.

بسته حمایتی بانک پاسارگاد:

مشتریان بر اساس امتیاز حسابجاری یا کوتاه مدت وماندگاری منابع آنان امتیاز دهی کرده وبا نرخ 9الی 18 درصد وام می دهد مثال هر یک میلیون ریال در هرروز یک امتیاز می دهد و بازپرداخت وام می تواند یکجا ویا قسطی باشد.

پیشنهاد می کنیم مطلب وام مسکن را نیز بخوانید.

جهت مشاوره تلفنی وام های بانکی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاوره بانکی

دیدگاهتان را بنویسید