وام 50 میلیونی بانک ملت

وام 50 میلیونی بانک ملت

تنوع وامها در بانک ملت بسیار است هر کدام از وامها در قالب یکی از عقود اسلامی منعقد و پرداخت می گردد.

وام 50 میلیونی بانک ملت چگونه است؟

وام 50 میلیونی بانک ملت نیز بنا به شرایط مشتری (وام گیرنده) در چهارچوب یکی از عقود تنظیم و پرداخت می گردد.

اکثر مشتریان بانکی وقتی وام می خواهند وبه یکی از شعب بانکها مراجعه می کنند نوع عقد مطرح نمی کنند بلکه بر حسب نیاز خود مبلغ وامی که می خواهند نزد رییس شعبه یا بخش اعتباری بانک عنوان می کنند.

در فضای مجازی وسایتها هم اکثرا جستجوی وام براساس نوع عقد سرچ نمی کنند لذا مبلغ وام مثلا وام 50میلیونی بانک ملت ما هم براساس همین موضوع به آن می پردازیم.

شرایط وام ۵۰ میلیونی بانک ملت

وام 50میلیونی بانک ملت می تواند در قالب وام مضاربه باشد که این نوع وام به اصناف و کسبه و بخش بازرگانی پرداخت می شود و یا در قالب وام فروش اقساطی که طیف وسیعی از مشاغل می توان از این عقد استفاده نمایند،و یا در قالب عقد مشارکت مدنی یا عقد مرابحه و یا عقد قرض الحسنه.

از نظر تعداد، وامهای 50 میلیونی بانک ملت در قالب عقد مرابحه میباشد که این وام بیشتر مواقع بصورت کارت اعتباری یا بصورت مرابحه خرید کالا به مشتریان بانک عرضه میشود.

وام 50 میلیونی بانک ملت

کارت اعتباری

در سال 1395 بموجب دستورالعمل ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران وامهای کارت اعتباری 10 تا 50 میلیون تومانی به بانکها، این نوع وام مرسوم گردید تا قبل از مطرح شدن این وام (کارت اعتباری) وامهای خرد بانکی نظیر وام خودرو، وام جعاله مسکن، وام ضروری و……با مشکلات فراوان بخصوص برای مردم پرداخت می گردید.

در ابتدا وام کارت اعتباری برای عموم مردم نبود،برای قشرهایی همچون بازنشستگان لشکری وکشوری، فرهنگیان واقشار خاص کلید زده شد.

از مهر سال 95 کارت اعتباری در سه طرح 10و30و50 میلیون تومانی در بانکهای کشور مجوز پرداخت برای عموم مردم صادر شد.

این نوع کارت مشابه خارجی آن ویزا کارت ومستر کارت در بانکهای بین المللی است ولی تفاوتهای زیادی دارد ،کارت اعتیاری بانکهای ایران بر مبنای بانکداری اسلامی طراحی و به مرحله اجرا درآمده است.

کارت اعتباری به گونه ای طراحی گردید که دامنه پرداخت وام به همه بخشها شامل خدمات،کالاها و…شامل می گردد و مردم پس از اخذ این وام می توانند برای هر موضوعی که لازم دارند هزینه نمایند نا گفته نماند که جهت دریافت وام از طریق کارت اعتباری فقط از طریق دستگاه های کارتخوان فروشگاهی میسر میباشد.

قبلا اگر شخصی وامی نیاز داشت جهت درمان جراحی بانکها وامی که بتوانند مشکل آن شخص را مرتفع نمایند وجود نداشت اما با آمدن کارت اعتباری در چرخه محصولات بانکی فرد وام گیرنده قادر خواهد بود برای هر موضوعی هزینه نماید.

نرخ سود این نوع وام در سیستم بانکی 18درصد است و مدت باز پرداخت بین 1 تا 3 سال میباشد

نحوه دریافت وام کارت اعتباری

متقاضیان وام کارت اعتباری بایستی به شعبه ای که حساب دارند یا نزدیک به محل کار یا زندگی شان است مراجعه نموده و مراتب درخواست وام خود را به رییس شعبه تحویل نمایند.بانک پس از اعتبار سنجی از طریق سیستم وبررسی ظرفیت و توان مالی مشتری میزان وام کارت اعتباری که ایشان می تواند از بانک دریافت نماید به وام گیرنده اعلام می نمایند.

وام گیرنده حتما بایستی دارای شغل و درآمد باشد افرادی که فاقد شغل هستند نمی توانند وام بگیرند. وام گیرنده نبایستی در سیستم بانکی چک برگشتی داشته باشد و همچنین نباید دارای اقساط سررسید شده پرداخت نشده باشد.

ضامن هم حتما بایستی شغل و درآمد داشته باشد ضامن نباید در سیستم بانکی اقساط معوقه داشته باشد ضمن اینکه در شبکه بانکی نباید چک برگشتی داشته باشد.

یکی از مزیت های این وام عدم نیاز به پیش فاکتور است.

این سایت برای اینکه شما با خیال راحت بتوانید وام کارت اعتباری از بانک بگیرید مشاوره تلفنی قرار داده وکافیست برروی دکمه مشاوره تلفنی کلیک نمایید تا مشاور بانکی شما را در رسیدن به وام کارت اعتباری و گرفتن این وام راهنمایی نماید.

پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید:

جهت مشاوره تلفنی وام های بانکی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاوره بانکی

دیدگاهتان را بنویسید