وام 50 میلیونی بانک ملی

وام 50 میلیونی بانک ملی

در این بخش از وب سایت رسمی حمید حسین زاده قصد داریم شما را با وام 50 میلیونی بانک ملی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

شرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک ملی چگونه است؟

بانک ملی با توجه به حساب مشتری و میانگین حساب وام های در قالب فروش اقساطی و مرابحه خرید کالا در اختیار آنان قرار می دهد که نرخ آن 18 درصد میباشد.در برخی مواقع سازمانهای دولتی وخصوصی بدلیل تمرکز حسابشان نزد بانک ،طی قراردادی با بانک کارکنان خود را جهت اخذ وام معرفی می کنند. وام 50میلیونی مدت باز پرداخت آن بین 3 تا 5 سال است و ضمانت آن معمولا کارمندان دولت مد نظر است.

وام 50 میلیونی بانک ملی با سند خانه

اگر سند ملکی ششدانگ داشته باشید و در بانک ملی ایران دارای حساب و میانگین 6 ماهه قابل قبولی دارا باشید می توانید از وام مرابحه خرید کالا تا سقف 50 میلیون تومان استفاده نمایید.

وام 50 میلیونی بانک ملی خرید کالا

وام خرید کالا یکی از محصولات بانک ملی ایران است که در قالب عقد مرابحه مشتریان بانک می توانند از آنان استفاده نمایند و کالای مورد نظر بایستی ایرانی باشد

وام 50 میلیونی بانک ملی چند ضامن می خواهد؟

وام 50 میلیونی بانک ملی با توجه شناخت بانک نسبت به مشتری و اعتبارسنجی که از مشتری توسط بانک انجام می گردد تعداد ضامنین یا نوع ضمانت می تواند متفاوت باشد.

شرایط اخذ وام 50 میلیونی بانک ملی

از فاکتور های مهم اخذ وام داشتن حساب و گردش مالی متناسب و از همه مهمتر مشتری نباید دارای چک برگشتی یا وام معوقه باشد

بانک ملی ایران

بانک ملی ایران به شکل جدید خوداولین بار در سال 1258 هجری شمسی حدود 10 سال قبل از بوجود آمدن بانک شاهی از سوی امین دارالضرب به ناصرالدین شاه قاجار پیشنهاد گردید.

قانون تاسیس بانک ملی در اردیبهشت ماه سال 1306 به تصویب مجلس آن زمان رسید و در سال 1307 تیرماه اساسنامه بانک مورد تصویب قرار گرفت و در نهایت شهریور ماه 1307 بانک ملی ایران در تهران افتتاح شذ.

جالب است بدانید سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بوده که تنها 8 میلیون ریال آن پرداخت شده و مابقی به مرور زمان پرداخت گردبده.

اکنون بالغ بر 91 سال است که از تاسیس بانک می گذرد و 3050 شعبه در داخل ایران و 15 شعبه بانکی علاوه بر باجه ها در خارج از کشور دارد.

یکی از قوی ترین بانک در خاورمیانه ودارای 39 هزار کارمند است.

پیشنهاد می کنیم مطلب وام مسکن را نیز مطالعه نمایید.

اولویت های راهبردی بانک ملی ایران:

 • افزایش قدرت وتوان ثروت آفرینی کشور
 • تامین مالی دولت و کاهش اتکا به درآمدهای نفتی
 • مشارکت فعالانه درسیاست گذاری و تدوین قوانین
 • تقویت انضباط،سلامت وشفافیت مالی
 • ارتقاء هم افزایی در بانک وافزایش همکاری فراسازمانی

برخی سوالات متداول:

 1. قیمت فروش سفته به جه میزان است؟ قیمت یک برگه سفته که ارزش یک میلیون تومان داشته باشد معادل هزار تومان است که مبلغ فروش روی سفته درج شده است. شایان ذکر است بعضا این نرخ توسط بانک مرکزی تعدیل می گردد.
 2. حداقل افتتاح حساب قرض الحسنه جهت شرکت در قرعه کشی چقدر است؟ حداقل مبلغ که در قرعه کشی وارد شود مبلغ 50 هزار تومان میباشد.
 3. ساتنا به چه معنی است؟ کلمه ساتنا مخفف سامانه تسویه ناخالص آنی میباشد، وکارش به عبارت ساده حواله الکترونیکی وجه(پول) از یک حساب در یک بانک به حساب دیگر در بانک دیگری میباشد.
 4. شبا چیست؟ به معنی شماره حساب بانکی ایران، که جهت تسهیل وهمچنین استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین المللی بانک های کشور توسط بانک مرکری تعریف گردیده و امروزه در تمامی سامانه های پرداخت بین بانکها از این شماره منحصرا استفاده می گردد و هر یکفقره حساب بانکی یک شماره شبای مختص دارد.
 5. سامانه سحاب چیست؟ سامانه ای است که به دارندگان کارت بانکی اجازه می دهد به حساب کارت هربانک عضو شتاب حواله ارسال کنند.
 6. سقف حواله سحابی چقدراست؟ از طریق دستگاه خودپرداز واینترنت بانک هرکارت در 24 ساعت معادل 3 میلیون تومان و در شعب بانکها در 24 ساعت 15 میلیون تومان

در مطلب وام بانک ملی انواع وام های این بانک را توضیح داده ایم.

سامانه های بانک ملی

سامانه بام:

کلمه بام مخفف بانک اول من است ، بام یکی از سامانه های بانکداری اینترنتی میباشد ومجموعه ای از خدمات به مشتریان بانک ملی ارائه می کند

سامانه سبا:

این سامانه نسخه قدیمی از بانکداری اینترنتی بانک ملی است ومشتریان با استفاده از دستگاه توکن می توانند وارد سامانه شده وخدمات دریافت نمایند و جهت عضویت نیاز حضور فیزیکی در شعبه بانک نیست.
سامانه بام شرکتی،سامانه بام حقوقی از دیگر سامانه های بانک ملی میباشد.

اگر تمایل دارید درمورد شرایط وام فوری بانک های مختلف آشنا شوید پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

جهت مشاوره تلفنی وام های بانکی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاوره بانکی

دیدگاهتان را بنویسید